Planlı bir şekilde uygulanan Günlük diyet listesi ile kısa süreler içerisinde etkili kilo verilmesini sağlayabilecektir. Ancak uygulanacak olan günlük diyet listesi size uygun olarak yapılması gerekmektedir.

Yapılacak olan diyetlerin en büyük özellikleri metabolizma yapınıza uygun olması olacaktır. Bu sayede diyet yaptığınız süreler içerisinde kilolarınızdan kurtulmanız da sağlanabilecektir. Günlük diyet listesi özelliklerine göre verilecek olan kiloların da etkisi değişecektir. Aynı zamanda beslenmenin türü ile ilgili olarak yağların kasa çevrilmesi de mümkün olacaktır. Öncelikle fazla kilolardan kurtularak daha zayıf bir görünüm elde edilmesi ve sonra kas oranının arttırılması en çok tercih edilen yöntemler arasında yer almaktadır.  Bizim hakkımızda görüş ve öneriler için https://www.dietto.net/dietto_kullananlar.php linkinden bilgi edinebilirsiniz. Nasıl kullanıldığı konusunda ise https://www.youtube.com/watch?v=QB8UyDb6bPg videomuzu izleyebilirsiniz.

Günlük Diyet Listesi Örneği

Günlük diyet listesi sayesinde vereceğiniz kiloları arttırabilmeniz için öncelikle doktorunuzun onayını almadan listeleri uygulamamanız gerekmektedir. Diyet listeleri içerisinde bulunan yemekler vücudunuza zarar verebilecektir.

  1. Gün:

Sabah: Yapacağınız kahvaltının önemi çok büyüktür. Beyaz peynir, 1 dilim kepek ekmek, 1 fincan şekersiz çay, salatalık ve domates ile ilk gün kahvaltımızı tamamlıyoruz.

Ara Öğün: 1 adet yeşil elma.

Öğle: 1 kase sebze çorbası (az yağlı), 1 dilim kepek ekmek ve 1 kase salata.

Ara Öğün: 1 avuç çiğ fındık.

Akşam: 1 kase zeytinyağı ile yapılmış sebze yemeği, 1 kase cacık ve 1 dilim kepek ekmeği.

Ara Öğün: 1 adet elma.

  1. Gün:

Sabah: 1 kase içerisine az yağlı ya da yarım yağlı süt ile karıştırarak yulaf ezmesi koyun. Ve kahvaltı öğününüzü bu şekilde tamamlamış olun. Günlük diyet listesi bu şekilde başlamaktadır.

Ara Öğün: Diyet bisküvi, 1 fincan bitki çayı.

Öğle: Çok yağlı ve fast food tarzı yemeklerden olmadığı sürece istediğiniz 1 porsiyon yemek.

Ara Öğün: Kepekli grissini ve 1 fincan şekersiz bitki çayı.

Akşam: 1 tabak az yağlı yapılmış kuru fasulye ve yanında yaklaşık 5 yemek kaşığı kadar bulgur pilavı.

Ara Öğün: 1 adet armut.

Günlük diyet listesi ile birlikte yapacağınız diyetlerde kısa süreler içerisinde kilo vermenize yardımcı olunacaktır. Oldukça zorlu bir süreç olarak geçireceğiniz alışma evrelerinde yapacağınız işlemler sizin diyetinizin devamında nasıl bir yol izleyeceğinizi de belirleyecektir. Günlük diyet listesi uygulamasında kararlı olmanız ile birlikte daha etkili sonuçlar alabileceksiniz. Bunun için kilo vermeye başlamadan önce kararlı olmanız çok önemli olacaktır. Bu şekilde günlük diyet listesi ile istediğiniz sonuçların kolaylıkla alınabilmesini de sorunsuz olarak sağlayabileceksiniz.

By admin

nakitbahisikimisli