Okullar, eğitim kurumları geçmiş yılların aksine çok daha modern ve teknolojik bir donanıma sahip olarak eğitim veriyor. 2000’li yıllardan önce okul sınıflarında kara tahtalar, tebeşirler ve tahtadan masa sandalyeler bulunurken bunların yerini artık çok modern tasarımlara sahip ve daha işlevsel olan okul mobilyaları almaya başladı.

Her yıl farklı olarak öğrencilerin kullanacağı okul mobilyalarının, kaliteli malzemelerden sağlam ve dayanıklı bir şekilde üretilmesi ürünün uzun ömürlü olması için önemlidir. Eğitim kurumlarında okul sırası modelleri bugün daha farklı bir tasarıma sahip olarak üretiliyor. Masa ve koltuğun birbirine monteli bir şekilde üretildiği yeni okul sıraları tekli, ikili ve üçlü sıralar şeklinde olabiliyor. Toplantı ve konferans salonlarında oturma kısmının hareketli olduğu yeni okul sıraları, oturup kalkerken daha kolay hareket edilmesini sağlıyor.

Yazı tahtaları da sınıflarda değişerek artık tebeşire gerek duyulmayan ve mürekkepli kalemlerin kullanıldığı PVC ya da sunta olan yazı tahtaları, hem öğrenciler hem de öğretmenler için daha sağlıklı. Tebeşir tozunun solunmasına engel olan yazı tahtaları, daha net yazı yazılmasına ve yazıların daha net görünmesini sağlayarak anlama hızını arttırıyor. Ayaklı, portatif ve monte edilebilen yazı tahtalarının ölçüleri de her ihtiyaca cevap verecek şekilde farklı ebatlarda üretiliyor.

Çiftli sıra tekli sıra eğitim gereçleri, eğitimim neferlerinin ihtiyacına en uygun şekilde üretilerek herkesin daha iyi bir ortamda ders almasını sağlamaktadır. Okul mobilyaları sadece sıralardan ve yazı tahtalarından ibaret olmayıp birçok farklı araç gereci de içinde barındırıyor. Bu nedenle haritalardan öğrenci dolaplarına kadar birçok okul mobilyasını ve araç gerecini istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda internet üzerinden sitemiz Ofisart.com.tr den bulmak artık mümkün.

By admin