Tablo kullanımında farklılığı sunan doğal dokulu özelliklerinin dışında oluşturulan ışıklı yansımalar orijinal bir görümü sunmaktadır. İstanbul görsel sanatlar firması olarak tablolardaki olması gereken her bir ince çizgiye önem vererek duvarların farklı dekor anlayışıyla yenilenmesini sağlamaktayız. Gün içerisinde gündüz görünümlerinde kusursuzluğun oluşması önemine, akşam ışıklarıyla da tablonun ışığı emip parlama oluşmaması detayına da önem vererek ışıklı tablo ihtiyaçlarına cevaplar sunup müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

Işıklı tablolar odaların dokusunu değiştirerek mobilya uyumlarına daha kolay uyum sağlamaktadır. Dekor boşluklarını tamamlayan tablo kusursuzluğu sizlere sunan İstanbul görsel sanatlar firmamız dekorunuzun soğuk havdan uzaklaşarak sıcak havada kusursuz olmasını sağlamaktadır. Müşteriye odaklı çalışma ilkemizle müşterilerimizin beklentilerini eksiksiz olarak algılayıp en yeni ışıklı tablolarla odalarını süslemelerini sağlamaktayız.

Benimsenen modern yaşam alanlarına modern bir dokunuş sağlayan kanvas tablo kullanım pratikliğini de kullanıcılarına asma aparatı kullanılmayarak sunmaktadır. Çivi üzerine direk oturtulan tablo duvarla bir bütün oluşturarak görsellikte kusursuzluğu tamamlamaktadır. En hafif ve kırılmayan malzemelerle üretilmektedir.

By admin