Maske teli kullanılan maskenin tüm ağız bölgesini sararak kullanıcıyı olası hastalıklardan koruyor.

Medikal ürünler kapsamında üretilen burun klipsi, maske klipsi ve maske teli gibi materyallerin kullanım alanları oldukça geniştir.

Acay Plastik burun klipsi, maske teli ve maske klipsi çeşitlerini en son teknoloji ile üretiyor. Firma ürettiği tüm ürünlerini hijyenik koşullarda ve el değmeden paketleyerek satışa sunuyor.

Maske Teli Ne İşe Yarıyor?

Maske telleri maskeyi bir uçtan diğer uça sararak daha pratik kullanılmasını ergonomik bir şekilde ağız bölgesini kapatmayı ve hava yolu ile gelebilecek zararlı maddelerden korunmamıza yardımcı oluyor.

Maske Klipsi Nedir ve Kullanım Alanı Nedir?

Maske klipsi çift telli olarak cerrahi ve N95 maske çeşitleri için üretilen klipslerdendir.

Bu maskelere yerleştirilen klipsler ile ağzımıza hava yoluyla gelebilecek virüs ve tozların gelişini engelleniyor.

Burun Klipsi Nedir ve Çeşitleri Nelerdir?

Burun klipsi özellikle uyku esnasında nefes almayı kolaylaştırıcı ürünlerdendir. Kullanım amacına göre farklı çeşitleri vardır.

  • Horlama Önleyici Burun Klipsi
  • Burun Şekillendirici Klips
  • Ayarlı Burun Klipsleri
  • Nefes Açıcı Burun Klipsleri

Bu burun klipslerinin doktor onayı ile alınması ve belirtilen şekilde kullanması sağlığınız için son derece önemlidir.

Ayrıca N95 ve cerrahi maskelerde de burun klipsi vardır. Bu tip maskelerde ağız ve burun bölgesi burun klipsleri aracılığı ile kapanarak sağlımızı korumamıza yardımcı oluyor.

Gerek burun klipsi, gerek maske teli, gerekse de maske klipsi nefes almayı zorlaştırmayan, ayarlanabilir ve ergonomik olarak tasarlanarak kullanıcıya kullanım kolaylığı sağlayan ürünlerdir.

Acay Plastikte Başka Hangi Ürünlere Ulaşabilirim?

Firma tüm medikal ürünlerin yanı sıra çeşitli sektörler için gerekli olan çelik halat, çelik, ip ve maske klipsi çeşitleri gibi ürünleri de üretiyor.

By admin

betciojojobet