T.C.Milli Eğitim Bakanlığı Özel MSM Eğitim Kurumları; Halkla ilişkiler,Pazarlama-İşletme ve Sağlık-Tıp sektöründe yıllardır faaliyet gösteren üç girişimcinin ortak çabaları ile özellikle Masaj ve SPA alanında çalışabilecek kalifiye eleman eksikliğinin giderilmesini ilke edinerek kurulmuş bir Masaj Eğitimi, Masör ve Masöz eğitim , güzellik uzmanlığı ve estetisyenlik kursudur.

Yıllardır bu sektörde yer alıyor olmamızın kazandırdığı bilgi,birikimi farklı sektörlerde gerek işletmeci gerek yönetici olarak edindiğimiz deneyimle birleştirerek kursiyerlerimizin ve tüm camiamızın hizmetine bir eğitim çatısı altında sunmayı kendimize görev addetmiş olmamız bizi MSM Eğitim Kurumlarını kurmak için yüreklendirmiştir.

İnsana yapılan yatırımın en kutsal miras olacağına inanan bizler daima insan odaklı olmanın gayreti içinde olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Bu eksende kaliteli eğitim almanın bir ayrıcalık değil bir hak olduğu ilkesini benimsemiş bizler diyoruz ki:  ”Hayal ettiğiniz geleceğe bizimle artık çok daha yakınsınız”.

Kaynak: http://www.msmegitim.com

By admin

nakitbahisikimisli