Vücutta oluşan toksinleri bağırsak yoluyla vücuttan atması gerekir ancak hepsini atamayabilir. Bu toksinler hücre zarı duvarlarını tıkayabilir, bu durum da normal hücre işlevlerinin yerine getirilmesi için gerekli besinlerin emilmesine engel olur. Buna bağlı olarak da zamanla vücut direncinde bir azalma ile lenfatik ve bağışıklık sistemlerinde zayıflama meydana gelir. ayak bandı yöntemi ayağa uygulanarak toksinlerin dışarı atılmasına yardımcı oluyordu. detoks elektroliz yöntemi sayesinde ise, bedenimizde kalan atık maddeleri sağlıklı bir biçimde vücudumuzda atmak mümkündür.
Detoks cihazı kullanımı oldukça kolaydır. Ilık su ile doldurulmuş temiz bir kabın içerisine eller veya ayaklar konularak, kesinlikle kişiye özel kullanılması gereken Array’la (elektrod) birlikte cihaz çalıştırılır. Belirli bir süre sonra el ve ayaklarımızda bulunan 4000 den fazla kanal vasıtası ile ( her bir organla bağlantılı olan noktalar ) hücre duvarları arasında birikmiş olan toksin maddeler çıkmaya başlar. Sadece 30 dakikada vücudunuzu temizlemiş olursunuz. Bu arınma metodu hücre duvarları arasında oluşan toksin maddelerin vücudun dışına atılması ile son bulur. İlk 14 seans sonrasında yılda 3 – 4 defa 1’ er seans uygulanması son derece faydalıdır.
Bu anlattığımız uygulama ve yöntemi evinizde rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Herhangi bir yan etkiye maruz kalmadan, etkin ve güvenli bir tedavi olanağına sahip olabilirsiniz. Bant yöntemi veya cihazlı yöntemi uygulayarak siz de bu toksinlerde bir an önce kurtulun ve rahatlayın.

By admin