Berberlik tarihi çok uzun bir geçmişe dayanan bir sektördür. Yüzyıllar öncesinde meslek olmanın dışında herkes karşılıklı birbirlerini tıraş ederlerdi ve yardımlaşma yolu ile çözüm üretirlerdi. Daha sonrasında berberlik mesleği ortaya çıktı. İlk berberlik mesleği ortaya çıktığında sadece saç sakal kesimi değil sünnet, uyuz tedavisi gibi görevleri de yerine getirirlerdi. Artık günümüzde mesleklerde profesyonelleşme sonrası bu görevler yerini saç boyama, sakal boyama, saç bakımı gibi görevlere bıraktı. Suadiye erkek kuaförü olarak saç ve sakal ile ilgili tüm işlemlerinizi profesyonel destekleri sayesinde sağlayabilir, modayı yakından takip eden ekibi sayesinde çok şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.

İddialı Saç Modelleriyle Kendinizi Gösterişli Kılın

Gent’s İstanbul Barber Shop günümüz koşullarına uyumlu bir hizmet vermektedir. İstanbul Kerastase saç bakım ürünleri‘ nin kullanımı ile müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sadece saç bakımı yapmakla kalmayıp saç boyama ve kesimi görevlerini de yerine getirir. Sakal şekillendirme, uzatma, boyama ve bakımı gibi görevleri de yapar. İstanbul sakal bakım ürünlerinin temini konusunda da sizlere yardımcı olur. Ayrıca çocuklar için de profesyonel destek sağlayan firma İstanbul çocuk kuaförü alanında da oldukça verimli çözümler sağlıyor.

Kaliteli Hizmet Anlayışı

Kaliteli, müşteriline değer veren, her müşterisine aynı özeni gösteren, alanında uzman kişilerle çalışan bir kurumdur. Hiç tereddüt etmeden hizmet alınmak için gidilebilir ve hizmet talebinde bulunulabilir. İstanbul’un en kaliteli berberi Gent’s İstanbul Barber Shop sizlerin hizmetindedir.

https://www.gentsistanbul.com/magaza/

By admin

nakitbahisikimisli