Tekerlekli sandalyeler yürüyemeyen çocukların hareket edebilmelerini sağlar. Tıbbi birer cihaz olan tekerlekli sandalyeler hem yetişkinler hem de yürümede sorun yaşayan çocuklar tarafından kullanılır. Destekleme oturuşu ve daha farklı pozisyonları ile rahat sürüş sağlayan bu tür sandalyeler aynı zamanda tekerlekleriyle rahat hareket imkanı elde eder. Bir nebze de olsa çocukların engelleri aşmasına yardımcı olur. Çok farklı modelleri ve çeşitleri bulunan bu çocuk tekerlekli sandalyesi modelleri çocukların engel durumlarına göre seçilebilir ve en fonksiyonel biçimde kullanılabilir.

Çocuklar İçin Akülü Tekerlekli Sandalye

Çocuklar için akülü tekerlekli sandalye çeşitleri yetişkinlerden ayrı bir kategoride olur. Bunun nedeni de gelişimleri bakımından çocuk ürünlerinin yetişkinlerin ölçülerinden farklı olmasıdır. Çocukların yaşları ve rahatsızlıklarına göre bu tür sandalyelerde fren, kemer, rahat sürüş imkanı ve daha başka detaylar düşünülmüştür. Standart öcüler olduğu gibi kişiye özel ölçülerde temin etmek de mümkündür. Genel olarak daha uzun süre kullanılabilmesi amacıyla ayarlanabilir nitelik bulunuyorlar. Gerek engelli çocukların gerekse onlara destek olan yetişkinlerin daha rahat hareket etmesi esas alınıyor.

Bütçe Dostu Çocuk Tekerlekli Sandalyesi Satanlar

Çocuk tekerlekli sandalyeleri için TSM Medikal firması çok geniş bir ürün seçeneği sunuyor. Her biri birbirinden özel tasarımlı, farklı detayları bulunan, fonksiyonelliği, şıklığı ve kalitesi ile öne çıkan sandalyeleri birbirinden uygun fiyatlarla satarak hayatı daha kolay kılıyorlar.

https://tsmmedikal.com.tr/
https://tekerleklisandalyemerkezi.com.tr/
http://toptantekerleklisandalye.com/

By admin

https://www.islb.eu/jojobet