Tuvaletten su gitmiyor , banyomdan su geri geliyor,tuvaletin altından su geliyor,tuvaletim tıkandı ne yapmalıyım? lavabom tıkandı ne yapmalıyım? gibi problemlerinizde ilk yapmanız gereken iş profesyonel bir firmadan destek almaktır. Bir uzman tarafından yapılmayan banyo gideri ,tuvalet gideri ,lavabo gideri tıkanıklığı açma işlemleri tam olarak sonuç üretememekte ve bu problemlerin tekrar tekrar yaşanmasına sebep olmaktadır.Bu nedenle profesyoneller tarafından yapılmayan işler sizleri hem maddi zarara hem de işin getirmiş olduğu stresten sizleri manevi zarara uğratabilmektedir.Üstelik teknolojik donanım olmadan yapılan bu işlemler sırasında banyo fayanslarınızın ve duvarlarınızın kırılması ile hasarınız bir kat daha artabilmektedir.

İstanbul’da tıkanıklık açma, gider tıkanıklığı açma işlemlerinde Boğaziçi Tesisat olarak koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı içersinde en iyi ve kaliteli çözümü sunmaktayız.

Robot ile tıkanıklık açma ve kameralı kanal içi görüntüleme cihazları ile banyo, lavabo ve tuvalet tıkanıklığı problemlerinizi zarara yol açmadan çözmekteyiz.

Tuvalet tıkanıklığı genelde tuvalete atılan sert cisimler ve ya suda erimeyen tuvalet kağıdı, selpak gibi maddelerin tuvalet giderindeki dirsek noktalarında toparlanıp suyun geçişine engel olmasıyla oluşur. İşte bu tuvalet giderindeki tesisatı döşeyen kişinin fazla dirsek kullanması tuvalet giderinin daha hızlı tıkanmasına neden olmaktadır .Tabi tuvalet giderinin tıkanmasına birçok şey sebep olmuş olabilir.Örneğin inşaat sırasında yapılan alçı ,harç gibi maddelerin tuvalet giderinin içersinde birikmesi ile tuvaletinizin daha kullanmadan tıkanmasına sebep olmaktadır.Tuvalet giderindeki tıkanıklıklar alt tesisatta bulunduğu için yeterli teknik donanıma sahip olmayan tıkanıklık açma firmaların yaptığı iş tuvaletinizdeki fayansların kırılmasıyla sonuç bulacaktır.Üstelik tıkanıklığın tam olarak giderilip giderilmediği ise kesin değildir.

İstanbul tuvalet lavabo tıkanıklığı açan profesyonel şirketlerden olan firmamız tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, banyo gideri tıkanıklığı konularında kesin çözüm sunmaktadır. Tuvalet tıkanıklığı açma robotu ile önce kameralı cihazlar ile tıkanıklığın yerini ve nedenini tespit ederek kırma işlemi yapmadan tuvaletinizdeki tıkanıklık tamamen giderilmektedir.

Uzman ekibimiz ve teknik donanımımız ile birlikte lavabo tıkanıklığı, pimaş tıkanıklığı,banyo gideri tıkanıklığı,kanal tıkanıklığı sorunlarını kısa sürede ve kalıcı bir şekilde çözmekteyiz.

Günümüz teknolojisinin sektörümüze sağlamış olduğu tıkanıklık açma robotu,tıkanıklık tespit cihazları ile kırma işlemi yapılmadan çözüm sağlamaktayız.

Tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı gibi giderlerinizdeki tıkanıklıklarda bilinçsizce kullanılan kimyasallar gider borularınıza zarar vererek su kaçağı, su sızıntısı gibi daha büyük sorunlara yol açabilmektedir. Profesyonel şirketlerden yardım almak ile daha büyük sorunların önüne geçilebilinir.Tuvaletim tıkandı,banyomdan su gitmiyor,lavabomdan su gitmiyor,tuvaletin altından su geliyor,banyomdaki su geri geliyor gibi şikayetlerinizi firmamıza bildirin ve servisimiz en kısa sürede adresinize ulaşarak mağduriyetinizi giderelim.

Tıkanıklık açma fiyatları?

Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları, Lavabo, banyo ve mutfak giderlerinizdeki tıkanıklık firmamızda bulunan özel cihazlar ile kısa sürede açılabilmektedir.Kısa sürede tuvalet lavabo tıkanıklığının giderilmesi ile iş süresi kısalmakta dolayısıyla tıkanıklık açma fiyatı minimum seviyeye inmekte ve düzeninizin bozulmasını engellemekte.Kırılma işlemi yapılmadığı içinde ortaya tadilat masrafı da çıkmadan çok uygun fiyatlarla bu iş yapılabilmektedir.

Neden makine ile tıkanıklık açma?

Makine ile tuvalet gideri açma, lavabo tıkanıklığı açma, küvet ve banyo tıkanıklıkları kısa sürede açılabilmekte.Bu işlemin kısa sürede giderilmesi sizlerin tuvalet ve banyoyu tekrar kullanabilmeniz açısından önemlidir ayrıca yapılan işlemin görüntülenebilmesi tıkanıklığın tam olarak giderilmesine ve tekrar tıkanıklığın oluşmasına engel olmaktadır. Tesisatın içinden yapılan işlemler dolayısıyla giderdeki tıkanıklığa ulaşmak için pens ve çekiç ile fayanslarınızın, duvarlarınızın kırılmasına gerek kalmamaktadır. Bu da ekstra tadilat masrafının çıkmaması ve huzurunuzun bozulmaması manasına gelmektedir.

Tuvalet tıkanıklığı açma servisi firmamıza gelen şikayetiniz ile en kısa sürede adresinize ulaşmaktadır. Sizlerde tuvaletim tıkandı ne yapmalıyım? tuvaletimden su gitmiyor? tuvaletimden su geri geliyor diyorsanız hemen bizleri arayın en kısa sürede adresinize ulaşıp gider tıkanıklığı problemlerinizi en kısa sürede çözelim.

By admin

https://www.islb.eu/jojobet