Tacir TV | Güncel Ekonomi Haberleri, Sektörel Tanıtım Videoları Ülkemiz ekonomisi 2000’li yıllar öncesinde oldukça sık krizler yaşamasına, yeni ekonomik politikalarının uygulanmasına neden oluşmuştur. 2001 krizinden sonra güçlü ekonomiye geçiş programı uygulanmış bu nedenle özelleştirmeler yapılıp, vergiler, destekleme alımları, sübvansiyonlar gibi pek çok alanda radikal değişiklikler yaşanmıştır.

Son olarak da yerel seçimler sonrasında ekonomimiz psikolojik baskılar karşısında gerilmiş ve bugün nihayetinde normal seviyelere getirilmiştir. Ekonomi ve Maliye bakanlıklarının açıklamaları ekonomi haberleri arasında ilk sıraya oturdu. Merkez Bankasından faiz indirimi yapılmasına dair yapılan haberler piyasalarda olumlu yönde büyük beklentilerin oluşmasına neden oldu.

Bu habere ek olarak asgari ücretten vergi alınmaması, fındık destekleme alım taban fiyatları, vergi borçlarına af ve yeniden yapılandırma gibi daha onlarca ekonomi haberleri ni internet üzerinden Tacir.tv aracılığıyla takip edebilirsiniz.

Yerel ve küresel alanda ekonomiyle ilgili tüm önemli ve son dakika ekonomi haberleri ile ilgili bilgileri güncel ve doğru bir şekilde tek bir tıkla öğrenebilirsiniz. Sektörel haberler, firmalara dair yeni gelişmeler, Ar-Ge çalışmalarına dair ortaya çıkan son yenilikleri ve çok daha fazlasına Tacir.tv ile akıllı telefonlarınızdan ve ya tabletlerinizden sürekli olarak takip edip paylaşabilirsiniz.

Üstelik sadece Türkçe değil İngilizce de haberleri görmeniz mümkün. Facebook, twitter, g+, vimeo, linkedln gibi sosyal ağlardan da ekleyip kesintisiz bir şekilde güncel ekonomi haberleri, siyasi gelişmeleri ve sektörel duyurular hakkında tüm haberlere detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

By admin