Net Tercüme Olarak! Konusunda uzman 250 mütercim – tercüman kadromuz ile 25 dilde yeminli tercüme hizmetleri ile ardıl ve Simültane Tercüme hizmeti veriyoruz. Tercümanlarımızın uzmanlık alanları Teknik – İdari Hukuki – İnşaat – Medikal – Makine – Enerji – Savunma Sanayi gibi konulardır.

Çeviri alanında ulusal ve uluslararası birçok projeye başarıyla imza atan Net Tercüme Ailesi sektörde 10. Yılını doldurmuştur.

Tercüme bürosu ankara kurulduğu tarihten bu yana koşulsuz müşteri memnuniyetini birinci sırada tutarak hizmetlerini kalitesinden ödün vermeden sunmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanındaki çeşitli kurum ve kuruluşlar ile gerçekleştirdiğimiz uzun vadeli iş ortaklıkları, sunduğumuz hizmet kalitesi, şeffaf kurumsal kimliğimiz, yenilikçi yapımız ve kurumumuzdan emeğini esirgemeyen takım arkadaşlarımız sayesinde karşılıklı güven ve saygı temelinde devam etmektedir.

Tercüme bürosu olarak yürüttüğümüz her projeyi bizi bir adım daha ileriye götürecek bir değer olarak görmekte ve her yeni projemizi değer yaratma disiplini çerçevesinde bu imkanları titizlikle değerlendirerek geleceğe daha heyecanla bakmaktayız. Net Tercüme Ailesi ile yola çıktığınız her projenizin fırsata dönüşmesinin en temel etkeni her zaman önem verdiğimiz etkin maliyet, zaman ve kalite yönetimimizdir.

Teknoloji çok hızlı ilerlemektedir ve sürdürülebilirliğin en önemli yolunun yenilikçilik ve teknolojiye olan yatırımlara dayandığını bilmekteyiz. Bu nedenle dahil olduğumuz tüm projelerde son teknoloji ve teknikleri kullanmaktayız.

Net Tercüme Ailesi olarak ortaya koyduğumuz başarılı projelerde emeğini esirgemeyen ve bizleri yıllardır hep daha iyiye taşıyan iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza teşekkürlerimizi sunar, sektör kalitemizin ne kadar ilerlediğini sunabilmek amacıyla siz değerli firmalarımızı da Net Tercüme Ailesinin bir üyesi olarak görmekten mutluluk duyarız.

Saygılarımızla,

Bektaş TÜMOK

By admin

nakitbahisikimisli