Küreselleşen dünya, gelişen teknoloji, büyüyen ekonomilere rağmen insanlığın sıkıntı çektiği en büyük kavramlardan biri de zamandır. Ekonomi alanında firmalar için büyük bir önem arz eden, daha kısa zamanda daha çok verim elde etmek için geliştirilen sistemlerin, yaygın hizmet veren kargo firmalarının en büyük amacı zamanı değerli kullanmaktır. Büyüyen ve gelişen dünyada da ekonomileri birbirine bağlayan lojistik sektörünün de en büyük vaadi zamandır.

Sosyal ve ekonomik hayatta büyük bir yer kaplayan zaman kavramı özellikle de işletmeler için çok büyük önem arz etmektedir. Müşterilere ulaştırılacak siparişler, çözüm ortakları ile yapılan anlaşma belgeleri, e-ticaret ile gelişen internet alış verişinde siparişleri hızlı bir şekilde yetiştirebilmek için lojistik sektörü en iyi şekilde hizmet veriyor. Şehir içi işlemlerde kargo ve nakliye firmalarının yerine daha hızlı ve etkili hizmet veren kurye gönderilerinizi dakikalar içerisinde adrese ulaştırıyor.

Motorize ekipler ile hizmet veren kuryeler şehir için profesyonel lojistik merkezleridir. Hızlı ve pratik olmaları aynı zamanda da teknolojiyi etkin kullanmaları nedeniyle şehir içi cadde ve sokaklarla ilgili gerekli tüm bilgilere sahiptir. Merkez birim ile sadece telefon üzerinden iletişim kurması ve şehrin her yerine kolaylıkla ulaşım sağlayabilmesi nedeniyle hava alanlarından uçak kargo, tren garlarından ve otogarlardan hızlı kurye hizmetiyle şehirlerarası bağlantı noktalarıyla eş zamanlı olarak hareket ederek alacağınız ve ya göndereceğiniz kargoları en kısa zamanda adrese teslim ederek yapılan tüm işlemler de ayrıntılı bir rapor ve belgeyle de sizlere iletilir.

Kurye gönderimlerinize ek olarak toplu broşür dağıtımlarında da yaya dağıtım personelleri ile işletmenize ait broşürleri istediğiniz bölgeye dağıtabilirsiniz. Firmanızın hedef müşteri kitlesi ile ilgili analizler yapılarak uygun bölgeye broşür dağıtım yapılacağı gibi isteğiniz doğrultusunda bulunduğunuz bölgeye veya istediğiniz semte de broşür dağıtımı yapabilirsiniz.

Broşür basımı uygun bir maliyete sahip olsa da bir tanıtım ve reklam hizmeti olduğu için geri dönüşüm konusunda büyük bir potansiyele sahiptir. Bunun için de profesyonel ve deneyimli kişiler ile yapılacak olan broşür dağıtımında;

– Tüm broşürlerinizin dağıtımı eksiksiz bir şekilde yapılır,

– Dağıtımı yapılan broşürler belgelenerek sizlere bir rapor olarak sunulur,

– Hedef kitleye daha kolay ve etkin bir şekilde ulaşabilirsiniz,

– Broşür dağıtımlarınızdan daha yüksek verim ve geri dönüşüm sağlayabilir,

– Personelinizi uygun işte değerlendirebilir,

– Zamanınızı boşa harcamaz,

– Daha etkin bir tanıtım kampanyası yürütebilirsiniz.

Derinlemesine bakılmadığı zaman sıradan bir iş gibi görünen broşür dağıtımı bu gibi faydaları göz önüne alınınca işletmeler için yeni bir gelir kapısı oluşturabilir.

By admin