Ticaret hayatında anlaşma yapılacak olan firmanın yetkililerini etkilemek için güzel bir karşılama ya da ağırlama, evlenecek olan çiftler için unutulmaz bir evlilik teklifi, özel bir günün kutlayacak olan birisi için unutulmaz bir organizasyon ve unutulmaz bir gün geçirmek… Bunların hepsini etkileyici ve unutulmaz bir şekilde yapmak için sıradan kutlamalardan farklı olarak harikulade bir kutlama ve organizasyon yapmak gerekir.

İstanbul gibi bir metropol de ve denize, boğaza sahip bir yerde yaşıyorsanız unutulmaz organizasyonları daha kolay yapabilirsiniz. Boğazda yapacağınız bir etkinlik ile insanların hafızasında unutulmaz bir yerde durabilirsiniz. Bunun için boğazda tekne turu düzenleyen firmalardan yardım alabilirsiniz.

İstediğiniz kişi sayısına uygun olarak tercih edebileceğiniz geniş bir tekne filosunu sahip Lüfer tekne ile her türlü organizasyonunuzu profesyonel bir şekilde yapabilirsiniz. Sade ve sevdiklerinizle birlikte bir tekne turu istiyorsanız bunun için yine Lüfer teknenin sunduğu hizmetlerden biri olan kiralık tekne yat gulet araçlarından istediğinizden birini kiralayabilirsiniz.

Gulet 2 yelken direğine sahip tekne kategorisinde yer alan ancak daha küçük boyutlara sahip olan bir tekne türüdür. Daha sıcak ve samimi ortamların yaşanabileceği kiralık gulet ile örneğin sevdiğiniz bir kadına gün batımında boğaz karşısında etkileyici bir evlilik teklifinde bulunabilirsiniz.

Evlilik teklifinizden sonra evlilik töreniniz içinde kiralık tekne ya da ihtiyacınıza göre kiralık yatlardan birini de tercih edebilirsiniz. Böylelikle her anınızı ve özel günlerinizi etkileyici kılabilirsiniz.

By admin