farmasiuyelikformu11946 yılından bu yana hizmet veren Farmasi %100 yerli sermaye ile çıktığı bu yolda günümüzün en önemli kozmetik markalarından bir tanesi haline gelmeyi başarmıştır. Eğer sizde kısa sürede para kazanmak ve gelirlerinizi artırmak istiyorsanız Farmasi kozmetik ailesinin bir üyesi olabilirsiniz. Farmasi ailesinin bir üyesi olmanız için sizlere sayabileceğimiz onlarca neden bulunmaktadır.

Kaliteli Ürünler

Farmasi ürünleri üretim hattından müşterilere ulaşana kadar onlarca farklı kontrolden geçmek ve kalitesi onaylanmayan ürünler satılmamaktadır. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan tüm ürünlerimiz müşteri ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir. 2000’den fazla ürün seçeneği sayesinde müşterilerimizin her türlü istediğine gerekli cevaplar verilmektedir.

Güçlü Şirket Finansmanı

Farmasi kurulduğu günden bu yana yurt dışına her gün onlarca tır ürün göndermekte ve ülke ekonomisine büyük katkılarda bulunmaktadır. Özellikle yaptığımız ihracatlar ile elde ettiğimiz gelir sayesinde oldukça güçlü bir finans gücüne sahibiz. Farmasi üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra bizimle çalışmaya başladığınızda arkanızda son derece güçlü bir şirket olacaktır.

Farmasi kayıt işlemleri diğer firmaların kayıt işlemlerine göre oldukça kolaydır. Bunun için online olarak birkaç forum doldurmanız ve tarafımıza göndermeniz yeterli olacaktır. Daha sonrasında müşteri temsilcilerimiz sizlere gerekli tüm bilgileri ve gönderilmesi gereken belgeleri bildirecektir. Tüm işlemleri başarılı bir şekilde tamamlandıktan sonrada artık Farmasi ailesinin içinde yer alabileceksiniz. Sizde tüm merak ettikleriniz ve daha fazlası için Farmasi ailesi ile iletişime geçmelisiniz.

Farmasi üyelik tel,whatsapp: 0 545 975 24 79

http://www.farmasiturkey.com

By admin