Gelişen teknoloji ve yeniliklerle beraber artık vücutta istenmeyen tüylerden kurtulmak o kadar da zor değil. Her insan için sorun olan istenmeyen bölgelerde oluşan tüyler ve kıllardan kurtulmak için ağda ve yeni çıkan epilasyon cihazları kullanılsa da bunlar tam olarak sorunun çözümü için yeterli olmuyor. Bu tür uygulamalarda tüylerin azaltılması söz konusu değil, sadece tüyleri kökünden almak hedeflenir.

Ancak bunun tam olarak yapılamadığı zamanlarda yani tüyleri kökünden almak yerine tüylerin kesilmesi ve koparılması durumunda tüyler daha uzun ve daha kalın bir yapıya kavuşur ki bu aslında hiç istenmeyen bir durumdur. Bunun için en iyi çözüm lazer epilasyondur. Konya laser epilasyon tüyleri kökünden zayıflatır ve sonrasında kendiliğinden dökülmesini ve azalmasını sağlar.

Her lazer epilasyon sonrasında uygulama yapılan bölgede % 15 – 20 arasında tüylerde azalma olur. Seans ilerledikçe de koltuk altı, çene altı, burun altı, bacak ve kol gibi bölgelerde ki tüyler gittikçe azalır. Bu bölgelerde uygulanacak süreye bağlı olarak da fiyatlar değişir.

Konya güzellik salonları içerisinde yapılacak olan epilasyon süreleri ve fiyatları genel olarak şu şekildedir:

– Koltuk altı 20 dk. 58 TL
– Burun altı 5 dk. 51 TL
– Tam bacak 45 dk. 594 TL
– Kol 20 dk. 198 TL

Genel ücret ve süreler bu şekilde olsa da kişinin vücut yapısına, tüy yapısına bağlı olarak seanslar değişeceği için fiyatlar da değişecektir. Seanslar sonrasında tüy ve kıllardan kurtulduktan sonra Konya cilt bakımı ile cildinizin daha sağlıklı ve dinç bir yapıya kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

By admin