Kamuflaj makyaj ciltteki deri çatlaklarını ve kusurları gizlemeye yaratan ve doğal görünümü ile tercih edilen bir uygulamadır. Bu uygulama ile çiller, lekeler, yanık izleri, yara izleri vb. farklı izler en kısa sürede farklı makyaj malzemesi ürün tonları ile doğal bir şekilde kapatılır. Kamuflaj makyaj eğitimleri alarak bu alanda yetkin kişilerden biri olabilirsiniz.

Microblading Eğitimler

Kaşlar kadınların görünümlerini değiştiren ve bakışlara farklılık getiren en önemli yüz hatlarından biridir. Bu konuda günümüzde en ideal kaş doldurma uygulaması ile microblading olarak görülür. Bu konuda microblading eğitimler kaş doldurma teknikleri içerisinde en modern bilgileri ve uygulamaları sunar.

Antmed Plazma Tedavisi Eğitimleri

Plazma tedavisi eğitimleri kapsamında, cilt yüzeyine etki ederek hızlı bir şekilde yenilenme sağlayan bir formülden faydalanılır. Özellikle de üst göz kapağı kırışıkları konusunda ameliyatsız olarak ideal uygulamayı sunmaktadır. Plazma tedavileri genellikle tek seanslık yapılan uygulamalardır. Bu eğitimi alındıktan sonra, tek seanslar halinde ulaşılması istenilen sonuçlara en kısa sürede ulaştıran yöntemi de bilmiş olursunuz. Kullanıldığı diğer yerler arasında; ben alma ve kazayağı işlemleri de vardır.

http://www.antmed.com.tr/

By admin

betciocasibom giriş