Medyum, ruhlar alemi ile iletişime geçebilen ve üç harflilerle canlılar arasında iletişim kurabilen kişidir. Bu kelime Fransızca kökenli olup dilimize sonradan gelmiştir. Bu kişiler arasında bulunan Medyum Peri de işini profesyonelce yapmaktadır.  Türkiye’ nin önde gelen medyum ve hocalarından gerekli ilim, bilgileri alan ve deneyimli bir şekilde yıllardır uygulayan Medyum Peri, kendini doğa üstü olaylara adayarak, medyumluk üzerine çalışmalarını sürdürmektedir.

Fal bakma konusunda da uzman olan Medyum Peri, su falı, bağlama büyüsütarot falı, papaz büyüsü gibi konularda da 1984 yılından beridir metafizik güçlerin yardımıyla insanlara yardımcı olmaktadır. Ayrıca yurt dışında aldığı bioenerji eğitimi ile de birçok insanın dertlerine çare olmuş, sıkıntılarını gidermede elinden gelen yardımı sunmuştur.

Medyumluk artık dünyada eğitimi ile olsun, yapılan araştırmalar doğrultusunda da profesyonel bir meslek dalı halini almış bulunmaktadır. Ciddi anlamda eğitim ve öğretim gerektiren bu meslek sayesinde birçok insanın sıkıntılarına çareler bulunmuştur. Sizde her türlü dert ve sıkıntılarınızda Medyum Peri ile irtibat kurarak yardım alabilirsiniz.

http://www.medyumperi.com

By admin