Konak Arçelik Servisi ile yerinde ve kaliteli bir teknik hizmeti alabilir ve beyaz eşyalarınızda meydana gelen sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Firmamız, siz müşterileri için haftanın 7 günü hizmet vermekte ve aynı gün servis olanakları ile çalışmalarını sürdürmektedir.
Müşteri memnuniyeti ile hareket eden firmamız, tüm semtler için haftanın 7 günü hizmet sağlamaktadır. Alanında uzman kadro ile servis hizmetlerini veren Konak Arçelik servisimiz, uygun ödeme koşulları ve kapıda ödeme olanakları ile her zaman müşterilerinin yararına olan çalışmalar sürdürmektedir.

İzmir Servisi

Konak Arçelik Servisi, 7 gün 24 saat emrinizde olan çağrı merkezimiz ile bir telefon kadar uzağınızda. Hemen arayın kaliteyi ucuza almanın zevkini sizde hemen yaşayın. Hayata gülümseyerek bakmak istiyorsanız hangi servisi tercih edeceğiniz belli.

Konak Arçelik Servisi

Müşterilerimiz 444 1 494 nolu telefon numaralarımızdan bizleri arayarak taleplerini bildirebilmekte ve isterlerse telefon desteği de alabilmektedir. Çağrı merkezinde bulunan tecrübeli elemanlarımız müşterilerimize her konuda destek sağlamaları yanında birtakım küçük sorunlarda da çözüm odaklı hizmet vermektedir.

By admin