İstanbul boğazı Haliç ülkemiz için değil dünya içinde bulunmaz bir güzelliğe sahiptir. Bu nedenledir ki Haliç için Altın Boynuz tabiri kullanılmaktadır. Asya ve Avrupa kıtalarının birleştiği nokta olan İstanbul Boğaz’ı aslında bu özelliği ile bile büyük bir etkiye sahip.

Gün batımında sahip olduğu manzara ise anlatılmaz yaşanır. Böylesine güzelliklere sahip olan İstanbul boğazını sevdiklerinizle birlikte bir gezinti yaparak daha iyi yaşayabilirsiniz. Bunun içinde tekne kiralamanız yeterli olacaktır. Kiralık tekneler İstanbul boğazında belirli bir noktadan kalkarak istediğiniz saat ve süreye kadar gezinti yapmanıza olanak sağlıyor.

İstanbul’a en güzel boğazdan bakılır. Boğazdan İstanbul’a bakarak özellikle gün batımını izleyerek unutulmaz bir gün, hayal dolu bir an yaşayabilirsiniz. Özel günlerinizi bu güzelliklerle birlikte taçlandırırsanız sizler için rüya gibi bir gün geçirmek içten bile değildir. Boğazda teknede düğün yaparak, sevdiklerinizi de yanınıza alarak hem kendinize hem de sevdiklerinize unutulmaz bir gün yaşatabilirsiniz.

Boğazda tekne kiralama hizmetleri veren Lüfer tekne turu size tüm bu güzellikleri sunacak kalite ve hizmete sahip olarak 1979’dan bu yana hizmet vermektedir. Sadece düğün değil toplantı, organizasyon, nişan, sünnet, iftar yemeği ve kutlama gibi daha pek çok özel gün ve gecelerinizde en iyi hizmeti vermekte.

10 – 1500 arası kişi kapasiteye sahip olan ve tamamen özel gün ve geceler için dizayn edilen teknelerden dilediğinizi seçerek, size en uygun limanı da belirleyerek hayatınızın en güzel gün ve gecesini yaşayabilirsiniz.

http://www.kiralik-tekneler-istanbul.com

By admin