İstanbul boğazı dünyanın en eşsiz ve benzersiz yerlerinden biridir. Yedi tepe üzerine kurulan şehrin adeta bir nazar boncuğu olan boğazın, martılarıyla, kız kulesiyle, köprüleriyle tekne ve vapurlarıyla kendine has bir doğası ve havası var. Kalabalık İstanbul nüfusunda insanın kendine bulabileceği en sakin ve en güzel yerlerden bir tanesidir İstanbul Boğazı.

Muhteşem bir güzelliğe sahip olup herkesi kendine hayran bırakan Boğazda sevdikleriniz için özel gün ve gecelerde düzenlenen tekne turları ile unutulmaz bir gün yaşatabilirsiniz. Misafirperver bir toplum olduğumuz için bize gelen herkesi en iyi şekilde ağırlamak isteriz. Ramazan ayı gibi dönemlerde ise misafir ağırlamak ve iftar yemeği vermek çok daha kıymetli olur.

Bu gibi özel günler için boğazda iftar yemeği vererek ramazan ayının ruhuna uygun bir şekilde misafirler ağırlanabilir. Uzun yıllardan bu yana İstanbul da tekne turları düzenleyen Lüfer tekne gruplarının düzenlediği iftar yemekleriyle ramazan ayında misafirlerinize unutulmaz bir iftar yemeği deneyimi yaşatabilirsiniz.

1500 kişi kapasiteli teknelerle ve buna ek olarak motor, yat ile Lüfer tekne turları İstanbul boğazda tekne turu düzenliyor. Sadece iftar yemekleri için değil düğün, toplantı, nişan, sevgililer günü, doğum günü daha bir çok organizasyonda profesyonel ekip, zengin menü ve kampanyalı fiyatlarla boğazda tekne turu düzenlemek mümkün. Temiz boğaz havasında gün batımında sevdiklerinizi en iyi şekilde ağırlayarak İstanbul’un en güzel halini görebilirsiniz.

By admin