Bedava hosting alma özellikle acemi webmaster adayları için eşi benzeri bulunmayacak bir şanstır. Aslında ücretsiz hosting sağlayan firmaları da elbette bundan reklam yaparak avantaj sağlamaktadır ancak yine de bedava hosting almak gerçekten küçük çaplı ve belli bir kitleye hitap eden siteler için masrafsız ve zahmetsiz bir yoldur. Hosting dağıtan bu firmalar neden böyle bir hizmet veriyor diye aklınıza bir soru takılıyorsa, reklam yapmanın bedava ürün dağıtmaktan daha etkili bir yolu olabilir mi?

Diye bir soruyla karşılık verebiliriz sizlere. Bedava hosting vermesine rağmen oldukça kaliteli hosting firmalarının olduğunu söylemeliyiz. Ancak bu tarz ücretsiz host sağlayan kaliteli ve güvenli firmaların sayısı neredeyse yok denecek kadar azdır.

Eğer küçük ve kısır bir kitleye hitap etmeyi düşünüyorsanız ücretsiz host kullanmanızı öneriyoruz. Tabi ki çok dandik host firmalarından değil de özellikle yabancı ve yerli birkaç firmadan. Eğer site işlerinde daha çok yolunuzun olduğunu düşünüyor ve kendiniz bir nebzede olsun geliştirmek istiyorsanız kesinlikle bedava hosting hizmeti sağlayan firmalar ile çalışmanızı öneriyoruz. Bundan daha iyi bir fırsatı bulamazsınız.

Bedava hosting dağıtımı yapan firmaların en büyük eksikliği sizlere 7/24 hizmet sağlayacak teknik destek elemanlarının bulunmamasıdır. Bu yüzden aslında reklamlarını yapmayan çalışan firmalar aslında insanlara pek de olumlu ve geri dönüş yapacak izlenim bırakamamaktadırlar. Müşteri memnuniyetinin tam anlamıyla sağlanması için hızlı ve kesintisiz destek elemanları olmalıdır.

Son olarak unutmamalısınız ki; bedava hosting alma ilk başlarda avantajlı olarak görünse dahi ilerleyen zamanlarda pek de hoşunuza gitmeyecek problemler ile başınızı ağrıtabilir. Hosting konusu hakkında aklınıza takılan bütün soruların cevabını bulabileceğiniz webnetwork.com.tr adresi sizlere kaliteli hizmeti ile müşteri memnuniyetinin nasıl sağlandığını en iyi şekilde gösterecektir.

By admin