Yeşilin tüm tonları, taba tonlarının sıcaklığı, mürdümler, pembeler, mavi lacivertler derken, harikulade bir renk skalası… Kadınsı vinolar ile gümüş tonlarını bir arada görünce büyüleneceksiniz adeta. Toptan iç çamaşırı, toptan pijama ve toptan gecelik hiç bu kadar kaliteli olmamıştı. Çok şık bir kış bayanları bekliyor. Bayanlar son derece elit ve özgüvenli olacak bu kış. Güçlü ve minimal parçalar tüm ihtişamıyla sitemizde sizleri bekliyor. Özellikle iç çamaşırlarımız kendine güvenin altını çiziyor. Şatafatın zarafetle buluşturduk. Bizde bayanların tümü saraylı. Son derece zengin, göz dolduran, sıcacık ürünler sizleri bekliyor.
Toptan iç çamaşırı toptan, çorap ve toptan havlu, bizim işimiz. Bayanların daima gözdesi olan dantel ve kupürler yine sezonun zirveye oturan en önemli detayları. Şıklığın ve zenginliğin sunulduğu sitemizde şık, göz alıcı, gümbür gümbür ürünler sizleri bekliyor.
Renkler konusunda ise, bu yıl saraydan çıkmış gibi şatafatlı görüneceğiz. Altın rengi bize bu yıl sık sık göz kırpacak. Altın rengi, kumaş ve işlemeler, koyu renkli dantel ve tüllerle birleşerek harikulade bir hava yansıtıyor. Asker yeşili ve yeşilin her tonu bu sene fazlasıyla revaçta. Beyazda bu sezonun en tercih edilen renklerinden olacak. Toptan iç çamaşırı, toptan çorap ürünlerinin yanı sıra toptan havlu da bizim işimiz ve haklı iddiamız son derece büyük.

http://www.yoncatoptan.com

https://www.gardorap.com

By admin

https://www.islb.eu/jojobet