Son yıllarda Rap müziğinin yaygınlaşması ile hayatımıza yeni bir kültür ve yeni bir moda tarzı girmeye başladı. Amerika’da siyahilerin kendi aralarında şarkı müziklerinin üzerine söz yazma ve bunu hızlı bir biçimde söyleme tarzı olan Rap bu yeni tarzın çıkış noktasını oluşturmuştur. 2000’li yıllardan bu yana ABD’de çıkan daha sonra ise ülkemizde olduğu gibi tüm dünyayı kasıp kavuranı Rap’in bol ve uzun t-shortlerinin kot pantolonlarının yanında bir de full cap diye adlandırılan farklı bir şapka modelleri bulunuyor.

Full cap şapka klasik şapkalardan farklı olarak arka kısmında kemer bulunmayan bir şapka modelidir. Ön tarafında bulunan uzun kısmı daha geniş ve büyük üzerinde ise ABD NBA basketbol takımlarının amblemi ve ya Rap kültürüne dair bazı semboller ve sloganlar yer alır. Ülkemizde de gençlerin ilgisini çeken ve yer altı müziği olarak anılmaya başlayan Rap bu aksesuarlar ile daha net bir şekilde fark ediliyor.

Gençlerin ilgisini çekmesi sebebiyle de bu kültüre ilgi duyanlar bu kültürün gerektirdiği gibi giyinmeye ve davranmaya başlıyor. Rap ve ye Hip – Hop kültürüne özgü bir biçimde giyinmek için ihtiyaç duyulan ilk aksesuar full cap şapkalardır. Full cap şapka satın al dendiğinde şehir hayatında bu tür ürünleri satan yerler henüz yaygınlaşmadığı için istenilen tarzda full cap internet üzerinden bulunabilir.

Her alanda olduğu gibi internet üzerinden satılan full cap fiyatları çok daha cazip fiyatlara sahip. Full cap şapkaları 29 TL’den başlayan fiyatlarla satın almak mümkün. Ayrıca 50 TL ve üzeri full cap alımlarında kargo ücretsiz. Özenle yapılan, usta işçiliklerle süslenen, baş yapısını rahatsız etmeyen, kalıplı ve sağlam yapısıyla full capları internet üzerinden satın almak çok daha hesaplı.

Üzerinde birbirinden güzel semboller bulunan farklı renk kombinasyonları ile bezenmiş birbirinden güzel full cap satın al denildiği zaman en iyi yol internet üzerinden güvenilir alışveriş yapılabilen site http://www.bandanamall.com aracılığıyla satın almaktır.

By admin