sülük nedir, sülük tedavisi ve faydaları nelerdir. deneyimli sülükçü den öneri ve görüşler.

Basur, Baş Ağrıları , BelAğrıları , Çıbanlara , Diş Eti İltihabı , Dudak , Çatlaması ,Egzama , Eklem Ağrısı , GözAğrıları , Göz Tansiyonları , Kaşıntı ,Kireçlenme , Kulak Çınlaması , Mantar , Migren , Romatizma , Sedef , Sinüzit , Sivilce , Uyuşma ve Şişlik , Varis

Kullanım Şartları
ALINAN SÜLÜKLER YALNIZ BİR DEFA KULLANILMALI VE TEDAVİ SONRASI İMHA EDİLMELİDİR. BU DURUM KANYOLU İLE BULAŞABİLECEK HASTALIKLARIN ÖNLENMESİKONUSUNDA SON DERECEÖNEMLİDİR

Sülük tedavisi uygulamasındadikkat edilmesi gereken noktaların başında hastanın anemi (kansızlık) sorununun olmaması, kanı sulandırıcı ilaç kullanmıyor olması, pıhtılaşmaya engel bir hastalığının bulunmaması ve vücudunda aktif bir kanama odağının bulunmaması gelir. Ayrıca gebelerde ve emziren annelerde, kontrolsüz diyabet hastalığı veya kalp yetmezliği olanlarda da sülük tedavisi uygulanmaz.
Bir hastada kullanılan sülükler kesinlikle başka bir hastada kullanılmadan imha edilmektedir. Böylece kan yoluyla bulaşan hastalıkların Florida bank private fee schedule geçişi engellenerekgüvenli bir tedavi sağlanmaktadır.”
Tıbbi Sülük Tedavisi hangi hastalıklar için kullanılıyor?
Tıbbi Sülük Tedavisi, atardamar ve toplardamar tıkanıklıkları başta olmak üzere
birçok dolaşım sistemi hastalığında,
iltihaplı ve iltihapsız eklem romatizmalarında,
yumuşak doku romatizmalarında,
Belfıtığında,
Sedef ve Egzama gibi cilt hastalıklarında,
Zona hastalığında,
Hemoroitde (basur, mayasıl)
Prostatda,
Baş ağrısında,
Migrende,
Meniere hastalığında,
Çıbanda
Diş ağrısı ve iltahabında
Göğüs urlarında (iyi cinsli)
Ani İşitme Kayıbında ve
çeşitli Kulak hastalıklarında (Orta Kulak İltahablanması, Tinnitus…),
Göz tansiyonu (glokom) ve buna bağlı görme kayıplarında,
ayrıca Ortopedi ve Rekonstrüktif Cerrahi kapsamında,
gangren gelişmekte olan kopuk organ tamirlerinde de tüm dünyada yaygın biçimde başarıyla kullanılmaktadır.
Hemofili gibi kanın pıhtılaşmasına engel bir hastalığı olanlarda, düzensiz seyreden, aniden yükselip düşen kan şekeri ve tansiyon değerlerine sahip insanlarda ve kalp yetmezliklerinde sülük tedavisi uygulanmaz. Kansızlık yani anemi sorununun bulunması, kanı sulandırıcı ilaç kullanımı, yakın bir zamanda mide-barsak kanaması gibi bir hastalık geçirilmiş olması. Ayrıca diyalize girmekte olan hastalara sağlık durumu çok değişken olduğundan Sülük Tedavisi yapılmaz. Tedbiren gebelik ve emzirme dönemlerinde de hirudoterapi uygulanmaz.

Uygulama öncesi hastanın sağlık durumu gözden geçirilir. Tedavi hakkında son bilgiler verilir ve aklında hiçbir soru işareti kalmaması sağlanır.

Sülüklerin yapıştırılacağı yerler krem, parfüm, kolonya ve diğer kozmetik maddelerden temizlenmesi gerekir.
Tedavi sonrası kanamanın kuvvetli ve uzun sürebileceğinden riskli olan boğaz, koltuk altı, kasık bölgesi gibi büyük damarların geçtiği bölgelerde kullanılmamalıdır.

Tıbbi sülük terapisi uygulayan uzman doktordur.
Sülük Tedavisinin hangi hastalıklarda etkili olduğu hastadan hastaya değiştiği gibi tedavi süresi de değişir. Süre konusunda ise hastalığa göre klinik durum, laboratuar tetkikleri ve gerekiyorsa diğer yöntemlerle hasta takip edilir ve sonuca ulaşıldığında tedavi sonlandırılır.

Örneğin tedaviye alınmış bir hasta kendisinde 3. ve 4. seanstan sonra ciddi değişiklik tespit eder.

Önemli Uyarı: Kargoda ya da 3.şahıslar tarafından oluşabilecek olaylardan veya yanlış tedavi sonucu oluşabilecek hastalık v.b. durumlardan sulukcuyilmaz.net sorumlu değildir.

Sülük hakkında daha detaylı bilgi için sülükçü yılmaz’dan yardım isteyebilirsiniz.

By admin