Medyumlar cinlerle ilişki kuran kişiler anlamına gelmektedir. Medyumlar kişilerin çaresiz kaldığı durumlarda büyüler aracılığı ile kişilerin işlerini istediği düzene koymasında kişilere yardımcı olmaktadır.

Medyumların yapmış olduğu büyülere bakıldığı zaman her sorun için farklı büyü çeşitleri bulunmaktadır. Hangi soruna hangi büyünün yapılacağına en iyi kararı medyumlar vermektedir.

Yapılan büyü çeşitlerine bakıldığı zaman; kişi birini kendine âşık etmek istiyorsa âşık etme büyüsü, evlenmeye karar vermiş ancak evlilik yolunda önünde bazı sorunlar varsa ve bu sorunları ortadan kaldırmak istiyorsa evlilik büyüsü, eşini – sevgilisini veya başka bir tanıdığını kendisine bağlamak istiyorsa bağlama büyüsü yaptırmaktadır.

Bir başka büyü çeşidi de vardır bu büyü çeşidi diğer büyülere göre daha etkilidir bu büyü de papaz büyüsüdür. Her büyünün farklı yolları vardır. Büyü yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus büyünün güvenilir medyum tarafından yapılmış olmasıdır. Güvenilir medyumlar tarafından yapılan büyüler geçen zaman süreç içerisinde etkisini hiç göstermemekte veya etkisi çok kısa süre sürmektedir.

Medyumlar içinde en iyi medyum uğur hoca yapmış olduğu tüm işler kısa zamanda olumlu etkisini göstermiştir. Verilen paranın boşa gitmemesi için güvenilir ve iyi medyumlar tercih edilmelidir.

By admin