Oriflame Üyesi Olun

UNUTMAYIN ŞATIŞ YAPMAK GÜNÜ ,EKİP KURMAK YARINLARINIZI KURTARIR.LÜTFEN KAYIT ESNASINDA EKİP KURMAK İSTEDİĞİNİ BELİRTİP DETAYLI BİLĞİ ALABİLİRSİNİZ.SİZDE BİRÇOK ORİFLAME LİDERİ ĞİBİ ÇOK ĞÜZEL PARALAR KAZANABİLİRSİNİZ.SORUN ÖGRENİN  

Oriflame Üyelik Hakkında

Oriflame kazandırmaya devam ediyor.Tek yapmanız gereken formu doldurmak.
Böylece siz de bir Oriflame Güzellik Danışmanı olup anında sipariş verebilir, yüksek kazanç fırsatlarının kapısını aralayabilirsiniz.
Kataloğu internetten inceleyebileceğiniz gibi elinizde de inceleyebilirsiniz.

ÜYELİK HAKKINDA

1-SİPARİŞ NASIL OLUŞTURULUR?

Katalog’daki her ürünün kod numarası vardır. Sizden istenen ürünlerin kod ve adetlerini kendinize liste şeklinde yazıyorsunuz. Size verilecek olan danışman kod numaranız ve şifrenizle sisteme giriş yapıp kendi siparişlerinizi veriyorsunuz. İlk siparişiniz için Lütfen direktörünüzden destek alınız.

2-ÜRÜNLER NE ZAMAN GELİR ?

Eğer gecikmiş borcunuz yoksa sipariş verdikten 2-3 gün içinde kargo ile teslim edilir kapıda kimlik bilgisine bakılır.
Ürünler yurtiçi kargo ile elinize ulaşmaktadır.. Kargolar ücretsiz teslim edilir

3-NE KADAR SİPARİŞ TOPLARSAM NE KADAR SÜREDE ÖDERİM ?

Katalogdaki her ürünün bir BP puanı vardır. Toplam 150 BP puan sipariş topladığınızda kargo ücreti ödemezsiniz. 150 BP altındaki siparişlerden 6,3 YTL hizmet bedeli kesilir.Ancak Oriflame ÜCRET SIFIRLAMA KODU altında her katalog dönemimde farklı bir ürünü kargo ücreti olarak belirlemiştir. Ücret sıfırlama kodunu sepetinize eklediğiniz o ay belirlenmiş olan ürünü 7 YTL’ye alarak kargo ücreti ödemek zorunda kalamazsınız.
Örn. Siparişinizin 50 Bp tuttuğunu düşünelim. Sepetinize otomatik olarak 6,3 ytl kargo bedeli eklenecektir. Ancak ücret sıfırlama kodunu eklerseniz sepetinize, hem belirlenen ürünü 7 YTL’ye almış olursunuz, hem de ilave kargo ücreti ödememiş olursunuz.
Siparişlerinizi isterseniz hemen kredi kartıyla tek çekim olarak anında ödeyebilir, isterseniz İŞ BANKASI’ndan otomatik ödeme talimatıyla ödeyebilir, İsterseniz de PTT ile havale yapabilirsiniz. Faturaların ödeme süresi kesim tarihinden itibaren 21 gündür.

4-ÜYE OLUNCA ÜRÜNLER BANA HANGİ FİYATTAN GELECEK?

Üyelere bütün ürünler indirimli fabrika fiyatından gelmektedir.
Katalogdaki fiyat satış fiyatıdır.

5-MÜŞTERİ PARFÜMLERİ NASIL TANIYACAK ?

Parfüm ve ruj numunesinden oluşan setlerimiz mevcuttur. Numune setlerinden alarak ürünleri deneyerek alabilirsiniz. İterseniz numuneleri tek tek de satın alabilirsiniz

6-HEDİYE KAZANIYORMUYUM YA DA BEDAVA ÜRÜN ?

Evet, her ay belli bir BP li puana hediye verilmektedir. Yeni üyeler, ilk 3 ay boyunca 100 BP lik sipariş verdiğinde katalogdan 200 YTL değerindeki ürünleri toplam 15 YTL ödeyerek bakma hakkına sahip oluyorlar. Ayrıca her ay belirlenen hedeflere ulaşmanız durumlarda hediyeler de kazanmaktasınız. Hediyeler bir sonraki siparişinizle gönderilecektir.

7-DEVAMLI OLARAK SİPARİŞ VERME ZORUNLULUĞU VAR MI?

Oriflame’da devamlı olarak sipariş verme zorunluluğu yoktur. İstediğiniz zaman istediğiniz miktarda sipariş verebilirsiniz

ORİFLAME ÜRÜNLERİ HAKKINDA

*Oriflame modern donanımlı fabrikalarında, katı kalite kontrol ve doğayla dost koşullar altında ürettiği doğal özlü ürünlerin, saf ve yüksek kalite olduğunu garanti eder.
*Oriflame ürünleri hayvanlar üzerinden test edilmez.
*Oriflame ürünlerinde doğal hammaddelerin ve özlerin kullanımına büyük önem verilir.
*Oriflame ozonla dost aeresol kullanır.
*Oriflame Doğrudan Satış Derneği üyesidir.

Oriflame günümüzde:

· 1 milyar Euro yıllık satış cirosuna
· 2.1 milyon Güzellik Danışmanına
· 6200 çalışana
· 800’den fazla kozmetik ürününe
· 35 ayrı dilde basılan, 100 milyon adede yakın kataloğa ulaşmıştır

Vizyonumuz

Oriflame’i, doğrudan satış yapan 1 numaralı şirket yapmaktır.

Misyonumuz

Kişilerin kozmetik ürünlerine en akılcı yöntem ve kolay şekilde erişmelerini sağlamak ve dinamik bir iş fırsatı sunarak hayatlarını iyileştirmektir.

Oriflame, dokunduğu hayatları güzelleştiriyor…

Oriflame Kozmetik, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği ile ortaklaşa yürüttüğü “Oriflame’in Çağdaş Kızları Projesi” ile okumak isteyen ancak maddi imkansızlıklarla okuyamayan Şanlıurfa ve Mardin illerinden toplam 500 kız çocuğu için 6 yıl boyunca toplam 1 Milyon Euro’luk burs sağlayarak eğitim imkanı sunuyor.

ORİFLAME ÜYESİ OLMAK VE HAYALLERİNİZİ KAZANMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ SİTEMİZDEN ÜYE OLUN…

 

www.kozmetiknetworking.com