İstanbul’un en tecrübeli ve bu tecrübesini referanslarıyla da kanıtlamış olan beyaz eşya servis’in web sayfasına hoş geldiniz, servisimiz bugüne kadar binlerce kişiye ve yüzlerce şirkete kaliteli ve sorunsuz hizmet vermektedir.Beko servis
Tüm personelimiz alanında en az 10 sene tecrübeli ve deneyimli bunun yanı sıra tüm personelimiz çeşitli markaların fabrika eğitimlerine katılmıştır ve sertifikalıdır.
Referanslarımız güvencemizdir, lütfen inceleyiniz. Bugün internette bir çok beyaz eşya servisinin web sayfası var, fakat referansları yok, tecrübesi yok, internetten size büyükmüş gibi gelse de bir çok servis 15 m2 dükkanda tecrübesiz, bilgisiz olarak hizmet vermeye çalışmaktadır.Beko servisi hizmeti vermekteyiz kaliteli ve güvenilir Beko servisleri için tıklayın.
Oysaki biz iddialıyız, çünkü 200 m2 servis alanımızla İstanbul’da bir numarayız, buna güvenin.
Beyaz Eşyalarınızı tecrübesiz bilgisiz kişilere emanet ederseniz unutmayın ki size maliyeti 2 kat artacaktır!
Bosch Servisi olarak İstanbul ili avrupa yakası tüm ilçelerinde Bosch beyaz eşya, Bosch klima ve Bosch kombi gibi cihazlar üzerinde satış sonrasında oluşabilecek teknik arıza, bakım gibi hizmetler için yerinde servis hizmeti vermektedir.

By admin

https://www.islb.eu/jojobet