Toprak altı araştırmalarda çok önemli bir yere sahip olan teknolojik araçlardan dedektörler, maden, jeoloji ve arkeoloji gibi sektörlerde sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. Yer altı uzaktan algılama mantığı ile çalışarak hızlı ve kolay şekilde kullanımı ile gerçek sonuçlar elde edilmesine olanak veren 3D dedektör seçenekleri de kullanıcıların son zamanlarda tercih ettiği ürünlerdendir.

Bu dedektörlerin kullanım kolaylığı ve çekim kaliteleri son teknoloji araçları kullanılarak itina ile teknik profesyonel ekip vasıtası ile üretilmekte ve kullanıma sunulmaktadır. Sıklıkla dedektör fiyatları ne kadar? Sorusu sorulmakta ve yanıtlar aranmaktadır. Öncelikle dedektörlerin kalitesine ve çekim örneklerine bakılarak karar verilmelidir.

Geomekatron firması olarak lahit mezar, bakır kasa, mezar odası ve içinde lahit, treasure boox, bakır kazan, metal kasa, yer altında kalmış tek odalı ev, eski top mermileri, demir kapak, döküm künk, eski döküm logar kapağı, gümüş sikke dolu amfora ve parçacık maden altın gibi örnekler incelenmeli ve detaylı seçilebilir görüntüler ışığında ihtiyaca uygun dedektöe seçimi yapılmalıdır.

By admin