Çocukluk kadar özel, mutluluk kadar bulunmaz ve her ilk gibi kıymetli olan düğünler hayatın unutulmazlarıdır. İki gönlün bir araya geldiği birbirini seven çiftlerinde ortak bir yaşama yelken açtıkları ve fırtınalı, dalgalı, zorlu günlerde hep yan yana duracakları bir günün ilk adımını attıkları düğün törenleri çiftler için anlatılamayacak anlardır.
Yakın çevrenin ve sevenlerin evlilikten genel olarak haberleri olsa da adet gereği tüm sevenlere, akrabalara ve yakınlara davetiyeler dağıtılır. Davetiyeler evli çiftlerin mutluluklarını tüm dünya duyurdukları ve bu mutluluğu onlarla paylaşmak adına yapılan bir duyuru gibidir. Bu nedenle davetiye çok özel şekilde hazırlanır ve davetlilere dağıtılır. Davetiyelerin evliliğin ve bir ilk habercisi olduğu için çok kıymetli ve değerlidir. Bu nedenle davetiyelerin tasarımı, şekli ve dizaynı çok önemlidir. Çiftlerin kendilerini yansıtabildiği tarzda olmalıdır.
Davetiyeler çiftlerin yakın çevreye dağıttığı mutlu bir ilan olduğu için önemli ve değerli olurken, yine yakın çevreye ve davetlilere dağıtılan bir diğer hediyelik üründe oldukça kıymetlidir. Son yıllarda büyük bir artışa sahip olan nikâh şekeri davetlilere dağıtılan önemli bir diğer eşyadır. Nikâh şekeri ile çiftler hem kendilerini hem de davetlileri mutlu eder ve damaklarda eşsiz bir tat bırakılır.
Biblo, magnet, kumaş, çiçek, hayvan ve çerçeve tasarıma sahip yüzlerce farklı nikah şekerleri ile evli çiftler davetiyeleri ve kişilikleri ile uyum sağlayan, tam anlamıyla belirli bir konsept dahilinde nikah şekerlerini sevdiklerini ikram edebilir.
Nikah şekeri çeşitleri her alandan beslendiği için sonsuz denecek kadar geniş bir çeşitliğe sahip. Çitler isterlerse kendi fotoğraflarını basarak da kendilerine özel nikah şekeri yapabilir. Her ne şekilde, tasarıma sahip olursa olsun nikah şekerleri de düğün günlerinin vazgeçilmez bir parçasıdır. Nikah şekeri yarına küçük bir armağan bugüne ise tatlı bir anı bırakır.

By admin

betciocasibom giriş